spacer
spacer search spacer

Portal WIW Krosno
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z/s w Krośnie

Search
spacer
BIP
W skrócie


header 38-400 Krosno ul. ks. Piotra Ściegiennego 6A, tel.:134325923, faks:134326933
e-mail: krosno.wiw@wetgiw.gov.pl, strona www: wiw.krosno.pl
Menu główne
Start
Aktualności
Struktura WIW
Funkcjonowanie WIW
Laboratorium
Włośnie-badania
Ochrona zwierząt
Przemieszczanie zw.
ASF
Ptasia grypa
Zwalczanie chorób
Rolniczy Handel Detal.
Linki
Napisz do nas
Szukaj
Pliki do pobrania
W mediach
Karta wspomnień
BIP
GIW
PIW
UW Rzeszów
FTP
VetGeo
eAS
ePUAP
Antykorupcja
Służba Cywilna
 
Start

News 2019 PDF Drukuj E-mail
Napisał Administrator   
wtorek, 07 kwiecień 2020
9 lipiec 2019 r.
Pomoc finansowa dla rolników na obszarach objętych ASF.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na stronie internetowej udostępniła informację, że do 27 lipca 2019 r. trwa nabór wniosków o przyznanie pomocy przeznaczonej dla rolników gospodarujących na terenach objętych afrykańskim pomorem świń. Pomoc przeznaczona jest dla rolników, którzy planują zrezygnować z hodowli trzody chlewnej i zająć się innym rodzajem działalności. Rolnicy mogą otrzymać na ten cel bezzwrotną premię w wysokości 60 tys. zł.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem:


26 marzec 2019 r.

Wizyta Szefa Służby Cywilnej w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynarii z/s w Krośnie.

W dniu 26 marca 2019 r. w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynarii z/s w Krośnie gościł Pan Minister Dobrosław Dowiat–Urbański – Szef Służby Cywilnej. Pan Minister uczestniczył w spotkaniu zamykającym Projekt „ Skuteczne Standardy Nadzoru”. Na spotkaniu obecni byli również pracownicy Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego: Pan Marcin Zaborniak – Dyrektor Generalny UW oraz Pani Karolina Bogusz – Dyrektor Biura Wojewody.

Projekt „Skuteczne standardy nadzoru” był trzecim projektem systemowym Szefa Służby Cywilnej, w którym w ostatnich latach uczestniczył WIW z/s w Krośnie. Działania podejmowane w trakcie trwania Projektu obejmowały trzy komponenty: zarządzanie przez procesy, zarządzanie przez cele oraz zarządzanie przez kompetencje. Celem projektu było zwiększenie efektywności zasobów ludzkich oraz optymalizacji struktur organizacyjnych w urzędzie.

Po zakończonym spotkaniu, pracownicy WIW z/s w Krośnie uczestniczyli w szkoleniu dotyczącymi doskonalenia języka urzędowego „Prosty język narzędziem skutecznej komunikacji”, które zostało przeprowadzone przez osoby z Departamentu Służby Cywilnej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów: Panią Annę Prażuch i Pana Mateusza Pawelec.Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 07 kwiecień 2020 )
< Poprzedni   Następny >
spacer

spacer